Kristina Šedivá produkční

Kristina Šedivá (1980) vystudovala teorii kultury na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy (2008). Má bohaté zkušenosti v oblasti festivalové, filmové a reklamní produkce. Mezi lety 2001 a 2009 působila jako produkční Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, pracovala rovněž jako vedoucí produkce Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava (2005). Na festivalu studentských filmů Fresh Film Fest v Karlových Varech zajišťuje každoročně výrobu festivalových vteřin, ve společnosti SG Production má jako produkční na starosti organizaci společenských akcí, konferencí a firemních prezentací.

Od roku 2006 působí jako freelance produkční. Spolupracuje s řadou renomovaných produkčních společností, mj. Bistrofilms, Adwood či Dawson. Podílí se na organizaci výroby tuzemských i zahraničních reklamních spotů, hudebních videoklipů a festivalových znělek, často spolupracuje se zahraničními produkcemi na projektech realizovaných v ČR.

V letech 2007-2008 byla v rámci společnosti Fresh Films členkou nejužšího produkčního týmu organizujícího výrobu celovečerního filmu Česká RAPublika.